Sık Sorulan Sorular

 

Sık Sorulan Sorular

Web sitenize nasıl üye olabilirim ?


Anasayfadan "BİR HESAP OLUŞTUR" linkine tıklayıp talimatları takip ederek kayıt olabilirsiniz.


Nasıl Bayiniz olabilirim?

Anasayfadan "BİR HESAP OLUŞTUR" linkine tıklayıp hesap oluşturduktan sonra 0546 647 43 23 nolu Whatsapp hattımıza Firmanızın vergi levhasını ve firma bilgileriniz ile birlikte kayıt olduğunuz mail adresini yazarsanız bayilik işlemleriniz tamamlanacaktır ve bayi fiyatlarından ürünleri sipariş edebilirsiniz.


Eski bayinizim ancak mail adresimi hatırlamıyorum !


0546 647 43 23 nolu Whatsapp hattımıza firma bilgilerinizi yazmanız yeterli olacaktır , mail adresinizi öğrendikten sonra "GİRİŞ YAP" butonuna tıklayıp "şifremi unuttum" linkini tıklamanız yeterli olacaktır.


Bayiniz olduktan sonra nasıl ürün siparişi verebilirim ?


Ürün arama kısmından satın almak isteğiniz ürünün parça kodunu yada model numarasını aratıp karşınıza çıkan ürün görselini mevcut parçanız ile karşılaştırdıktan sonra sepete ekle butonuna tıklayınız , alışverişi tamamlamak için sepet ikonuna tıklayıp talimatları uygulamanız yeterli olacaktır.Sipariş verdiğim ürün/ürünler ne zaman kargoya teslim edilir?


Hafta içi 16:00'a kadar verilen siparişlariniz aynı gün kargoya teslim edilir , cumartesi günleri saat 12:00'a kadar olan siparişleriniz aynı gün kargoya teslim edilir.Satın aldığım ürünün garanti takibini nasıl yapabilirim?


"0546 647 43 23 - Satış ve Satış Sonrası" Whatsapp hattımıza ürününüzün seri numarasını yazıp gerekli kontrolleri yaptırabilirsiniz.