Kargo ve Teslimat

KARGO ÜCRETİ :

  • Siparişleriniz ülke geneli, merkez il ve ilçelere ÜCRETSİZ KARGO olarak gönderilmektedir (200 TL ve üzeri siparişlerde) , ancak ek masraflar oluşturacak teslimatlarda standart kargo ücretini aşan hizmet ücreti alıcıya aittir. (Ücretsiz Kargo Kampanyası'na Bayiler Dahil Değildir. ) Ürün iade veya değişimlerde, ürün ile ilgili teknik veya fiziksel hasarlar olmadığı sürece 15 gün içerisinde tarafımıza 15 günden sonra müşteriye aittir..

 

SİPARİŞ TESLİMAT SÜRESİ:

  • Siparişinizi tamamladıktan birkaç dakika sonra, pcpartner.com.tr tarafından e-posta adresinize ‘siparişiniz onaylanmıştır’ e-postası gönderilir. Siparişiniz alındıktan sonra taahhüt edilen süre içinde ürünleriniz paketlenir ve Aras Kargo Dağıtıma teslim edilir. Siparişiniz belirttiğiniz teslimat adresine iletilir, size veya sizin belirttiğiniz kişiye teslim edilir.

  • Her gün saat 16:00'a kadar verilen siparişler aynı gün kargo firmasına teslim edilir. Teslimat ANKARA içine 1 iş günü , ANKARA dışına ise mesafeye göre değişerek 1-3 iş günü içinde teslim edilir. Hafta sonu verilen siparişler, siparişi takip eden ilk iş gününde kargoya verilir.

  • Teslimat esnasında adreste bulunmamanız durumunda kurye şirketi tarafından "Ziyaret Notu" bırakacaktır. Ziyaret notunu aldığınızda kurye şirketi ile iletişim kurarak paketinizin tekrar ücretsiz olarak adresinize ulaşmasını talep edebilirsiniz. İkinci kez adrese teslimde adreste bulunmamanız durumunda siparişinizi 3 gün içerisinde notta belirtilen kargo şubesinden sizin teslim almanız gerekmektedir.

  • pcpartner.com.tr verilen tüm siparişler, yasaların gerektirdiği şekilde irsaliye ve fatura eşliğinde teslim edilmektedir.

 

ÜRÜN TESLİMATINDA ÖNEMLİ HUSULAR:

  • Kargo görevlisi ürünü size veya belirttiğiniz kişiye teslim ederken kimlik belgesi veya ehliyet talep edecektir. Bu nedenle teslimatı alırken belgenizi yanınıza almayı unutmayınız. . Herhangi bir yanlışlık veya eksiklik gördüğünüz takdirde derhal bizimle irtibata geçiniz. Eğer ürününüz size hasarlı olarak ulaştı ise teslimat esnasında kargo görevlisine hasarlı ürün tutanağı hazırlatmanız gerekmektedir. Bu tutanak ile birlikte ürünü / ürünleri faturaları ile birlikte sorununuzu anlatan not ve kargo görevlisine hazırlattığınız tutanak ile birlikte, bize ödemeli olarak kargo ile göndermenizi rica ederiz. Ürünler bize ulaştığında sorununuz kayıtlarımıza işlenecek olup, en kısa sürede yeni ürününüz size gönderilecektir.

  • Sorunlu kargo / ürün durumunda satis1@pcpartner.com.tr adresine sipariş numaranızı da belirterek durumu anlatan bir e-posta göndermenizi rica ederiz. e-postanıza iki (2) iş günü içinde cevap verilecektir.

 

SİPARİŞ İPTALİ HAKKINDA BİLGİ:

  • Sipariş iptalleriniz için sipariş verdiğiniz gün satis1@pcpartner.com.tr adresimize mail gönderebilirsiniz. Kargoya teslim edilmiş siparişler için iptal işlemi yapılamaz. İade prosedürü uygulanır.Önceden haber vermeksizin herhangi bir ürünün sipariş miktarını sınırlama ve/veya herhangi bir müşteriye hizmet vermekten imtina etme hakkını saklı tutar. Herhangi bir siparişin onayından önce verilen bilgilerin doğrulanması zorunlu tutulabilir.